Srovnávače pojištění

 

Pokud bychom měli hledat levné povinné ručení, tedy pouze povinné ručení, bez toho, aniž by naše situace byla extrémně nestandardní, můžeme čistou hlavou svěřit budoucnost svého pojištění online srovnávačům, které mají několik výrazných výhod.

Výhodnější sazby

U mnoha případů těchto srovnávačů platí, že se snaží vydělat. To je věc dobrá, protože díky potřebě silného apelu na klienty přicházejí s nabídkami, které jinde nemusejí být dostupné. S pojišťovnami mají tyto subjekty individuální smlouvy, které jsou výhodnější, než standardní nabídky pro běžné klienty. Proč tomu tak je? Protože pojišťovny získávají spoluprací s těmito společnostmi obrovskou reklamu, díky které si mohou dovolit o pár procent ubrat na sazbě pojistného. Je to vlastně obdobné, jako při sjednávání online pojištění- získáváte slevu za to, že pojišťovna bude méně administrativně zatížená.

Stačí se podívat na internetové stránky těchto srovnávačů- mají ve své nabídce snad všechny pojišťovny, vlastně je zdarma propagují, a i kdyby pojišťovny sebevíce chtěly, nemohou tento způsob distribuce svých produktů ignorovat, protože progresivnější pojišťovny by snadno své pomalejší konkurenty překonaly. Stačí jít na stránku společností, jako je ePojisteni, kde uvádějí některé z výhod jejich řešení- skoro všichni klienti mohou díky jejich nabídkám ušetřit a průměrná roční úspora činí těžko uvěřitelných, ale o to příjemnějších více než 2500Kč.

Kalkulace nabídek všech pojišťoven

srovnávače pojištění nabízejí i jednoduché a přehledné srovnání cen produktů pojišťoven, které vám mohou nabídnout. Je tak velmi snadné se zorientovat, vybrat nejlevnější pojišťovnu právě pro vás, a online vyřídit nejlevnější povinné ručení, které můžete získat. Při využívání služeb těchto společností víceméně odpadá i starost o další výhodné nabídky pojišťoven, které vám jinak mohou přes online žádosti uniknout. Tyto nabídky jsou většinou tak výhodné, že levnější povinné ručení už prostě nedostanete. Přitom není problém stejně výhodně sjednat i havarijní pojištění, pojištění majetku a podobně, u kterékoliv z českých pojišťoven.

Comments are closed.